o nás

AXASOFT je spoločnosť špecializujúca sa na vývoj a dodávku riešení a služieb v oblasti informačných technológií. Máme dlhoročné skúsenosti s riadením projektov a vývojom softvérových riešení na mieru. 

Našim poslaním je transformovať potenciál technológií na obchodné hodnoty. Našou víziou je byť popredným poskytovateľom informačných a komunikačných služieb v regióne.

Čo robíme

Naše riešenia zvyšujú efektivitu podnikateľského prostredia, znižujú náklady prostredníctvom optimalizácie infraštruktúry a poskytujú služby s pridanou hodnotou.

Naši zamestnanci denne vyvíjajú a implementujú nové riešenia v kľúčových oblastiach Informačných technológií. Riešenia, ktoré dodávame sú od vysoko špecializovaných až po riešenia používané v každodennom živote.

Máme skúsenosti, zmysel pre detail, jedinečný prístup a zabezpečujeme podporu vo všetkých fázach projektu. 

Jedinečný
prístup


Náš prístup k plánovaniu a vývoju softvérových riešení je jedinečným pre splnenie špecifických požiadaviek každého zákazníka.

Riešenia
na mieru


Vyvíjame riešenia tak, aby zlepšili efektivitu podnikania našich zákazníkov.

SkúsenostiZamestnanci v jednotlivých divíziách disponujú znalosťami a know how v daných odvetviach.

KvalitaPoskytujeme kvalitné riešenia a služby spĺňajúce náročné kritériá celosvetovo uznávaného štandardu. Sme držiteľmi certifikátu ISO 9001.

Zákaznícka
podpora


Pre našich zákazníkov poskytujeme servis platobných terminálov a podporu softvérových riešení.